Medová masáž

Medová masáž

Datum konání: 9.6.2017, so 9 - 18 hod

Přednáší: Blanka Nohová

 

Místo:                učebny Apollón Academy, veškeré kurzy se konají při obsazení  nejméně 6

                         klienty.Prezentace se koná 30 min. před zahájením kurzu.

S sebou:             pohodlné oblečení, přezůvky, svačinu, pití, psací potřeby, ručník, prostěradlo,

                         kvalitní oleje pro účel kurzu zdarma,možnost zakoupením, skripta v ceně.

Cena:                 1.200,-

Pro koho je

 

kurz vhodný:       maséry, rehabilitační pracovníky, terapeuty – není

                         třeba předchozích masérských zkušeností.

Kurz je zakončen certifikátem.Medová detoxikační masáž

Jedná se o velice účinnou detoxikační masáž. Jedná se o masáž, kde se využívá nenahraditelných léčivých a detoxikačních účinků medu. Při masáži se pomocí kompresních masérských tahů uvolňují z těla staré usazeniny a jedy až do hloubky tělesných tkání, kde byly usazeny.

Dále zde dochází díky masírování reflexních zón i blahodárnému ovlivňování jiných orgánů v lidském těle. Med byl odpradávna využíván díky svým vynikajícím léčebným účinkům nejen jako pochutina, ale i jako léčebný prostředek.

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom „vyplavou" na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Jsou z těla pohybem ruky doslova vysávány.

Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Medovou masáž lze provádět na zádech a kloubech. Jako u ostatních přírodních léčení, může nejprve dojít ke zhoršení stavu, které je třeba hodnotit jako příznivé znamení, že tělo začíná vylučovat staré jedy a nečistoty. U akutních případů provádíme medovou masáž i 2x týdně.

Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky a jako celek působí víc než součet jeho jednotlivých součástí. Přes kůži tyto látky tělo absorbuje. Jemné dotýkání při masáži je komunikací. Záda jsou místo, na němž se vybouří pocity a konflikty. Při medové masáži je možné uvolnit duševní napětí.


Aktuální termíny:

1) 19.3.2011, so 9 - 18 hod - volný

 

Pro objednání využijte našeho objednávkového formuláře níže,
do pole další informace vepiště číslo termínu, o který máte zájem.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno a příjmení:

telefon:
*
e-mail:

termín:

další informace:


 


<< zpět
Masážní studio Studio Kleopatra | ATS- art a therapy school