Anticelulitidová masáž + ozón

Anticelulitidová masáž + ozón

Lektor:Blanka Nohová

Termín konání: 22.9.2017

Cena: 1.600,-

 

Anticelulitidní ozonová masáž

Jedná se o masáž, působící přímo na tukové buňky, v jejím průběhu významně ovlivňujeme krevní a lymfatický systém. Při masáži dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury a mechanickému narušení tukových buněk. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a napomáhají ke vstřebávání tuků. Rozrušené tukové buňky jsou následně postupně vstřebány. Speciální ručně prováděná masáž s prvky lymfodrenáže se zaměřením na odbourání celulitidy, tukových polštářů, vyhlazení pokožky. Masírují se dolní končetiny a hýždě, následuje aplikace ozónového preparátu proti celulitidě a zábal.

Po anticelulitidní masáži je provedena jemná ozonová masáž s vtíráním aktivního ozonu do postižených partií. Ozon je látka s výrazným stimulačním účinkem na všechny buňky lidského organismu. Při aplikaci na kůži dochází k regeneraci a vyhlazení kožních erozí s následným vypínáním kůže.

Celulitida je zánětlivé onemocnění, které především díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva postihuje převážně ženskou část populace. Onemocnět mohou ženy každého věku. Často je výskyt celulitidy spojován s obezitou, ale nezřídka je pozorována i u žen vysloveně štíhlých. Celulitida se projevuje drobnými dolíčky a hrbolky na pokožce a je proto i v odborných kruzích označována jako „pomerančová kůže“. Nejčastěji se objevuje na stehnech, hýždích, pažích, na poprsí i v obličeji.

Ozon - jedná se o látku, která má výrazně stimulační účinek na buňky lidského organismu. Nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazování strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, jeho účinek na stimulaci metabolismu kůže.

S Sebou: přezůvky, svačina, psací potřeby, prostěradlo, 2 ručníky, velká osuška

V ceně kurzu: skripta, ozón, certifikát

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno a příjmení:

telefon:
*
e-mail:

termín:

další informace:


 


<< zpět
Masážní studio Studio Kleopatra | ATS- art a therapy school